phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zbąszyniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zbąszyniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Zbąszyniu oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zbąszyń realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pokojach. Klientów w Zbąszyniu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, gdyż to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zbąszyń oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zbąszyń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do