phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zalewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zalewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Zalewo oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność przez parę podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Zalewie realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Zalewie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Zalewie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zalewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do