phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skierniewicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skierniewicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Skierniewicach oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Skierniewice prowadzimy od dawna – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Skierniewicach serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Skierniewicach oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skierniewice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do