phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łomiankach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łomiankach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Łomiankach oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania czy firmy to jedno z głównych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się wysoką jakością. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Łomianki realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Łomiankach gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Łomianki oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łomianki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do