phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pszowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pszowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pszów oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pszowie prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Pszowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, jako że jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Pszowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pszów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do