phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Goleniowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Goleniowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Goleniów oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały cechowały się świetną jakością. Jedynie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Goleniów prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także kupować materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Goleniowie gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, gdyż to opał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Goleniów oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Goleniów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do